OKS Kasta Szczecin-Majowe - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kasta Majowe - Arkonia Szczecin 0:4
  • Czcibor Cedynia - GKS Mierzynianka Mierzyn 0:3
  • Rurzyca Nawodna - Odra Chojna 0:3
  • Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 1:1
  • KP Przecław - Łabędź Widuchowa 4:1
  • Ogniwo Babinek - Ehrle Dobra 1:5
  • Jeziorak Szczecin - Iskra Banie 5:1
  • Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 1:0

Kasta MajoweArkonia Szczecin
Kasta Majowe 0:4 Arkonia Szczecin
2023-06-10, 17:00:00

Szkoda punktów

• autor: KastaSzczecinMajowe, 2018-11-15 22:39

Porażką 1:2 zakończyło się spotkanie z Aquilą Szczecin. Brak punktów boli po tym spotkaniu, gdyż rywal nie był od nas lepszy, a bardziej skuteczny. Pierwsza odsłona dość senna i niewiele się działo na boisku. Goście próbowali strzałów z dystansu. Dość szybko padła bramka po przerwie i mecz układał się po naszej myśli. Mogliśmy szybko objąć dwubramkowe prowadzenie lecz podwójny strzał naszego zawodnika najpierw obronił bramkarz, a później był słupek. Goście z czasem stwarzali okazję i jedną z akcji zamienili na bramkę. Po tym wydarzeniu przeciwnik chyba był zadowoleni z remisu, gdyż oddali inicjatywę Kaście. Mieliśmy kilka sytuacji, ale ostatecznie bramkę strzeliła Aquila. Strata piłki w środku pola i po kilku podaniach gol na 1:2. Tradycyjnie już meczu nie dokończył Piotr Kepke. Nasz rywal grał na naszym poziomie i prezentował się bardzo przeciętnie. Mimo słabej gry potrafił jednak wygrać to spotkanie.

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.